سبد خرید
0
انواع مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه

انواع مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه

انواع مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه

لباس مجلسی چیست؟

مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه به لباسی گفته می شود که زنان در مراسمات خاص و رسمی به تن می کنند و نسبت به سایر مدلهای لباس زنانه احساس راحتی کمتری در آن دارند. لباس مجلسی زنانه معمولا قیمت بالاتری دارد از پارچه های با قیمت بالایی دوخته می شود. مدل لباس مجلسی زنانه به شکلی است که دامن آن تا قوزک پا و یا روی زمین می رسد ولی در مدلهای جدید که در ادامه بررسی میکنیم تولید کنندگان مدلهای لباس مجلسی ساده تر و راحت تری را نیز روانه بازار کرده اند. این نوع لباس زنانه به خوبی روی نیم تنه قرار می گیرد  و زیبایی منحصر بفرد خود را دارد.

لباس‌ های مجلسی زنانه، یک سری ویژگی ‌های مشترک دارند که البته مطلق هم نیستند! برای مثال، یقۀ مدل لباس مجلسی زنانه، باز است؛ قسمت سینۀ لباس‌ های مجلسی، کاملاً اندازه‌ است و اصلا گشاد نیست؛ لباس ‌های مجلسی معمولاً آستین ندارند؛ و اینکه دامنِ پیراهن ‌های مجلسی، پر زرق و برق و مدل‌ دار است.

پارچه‌ های مدل لباس مجلسی بسیار متنوع هستند؛ برای مثال، پارچه ‌های پولک ‌دار و پر زرق و برق ، پارچه‌ های ساده، پارچه‌ های آهار دار،  پارچه ‌های لخت یا پارچه ‌های طرح ‌دار و پارچه‌ های بدون طرح.

در صورت تمایل می توانید انواع مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه را به همراه قیمت مشاهده کنید.

مدلهای مختلف لباس مجلسی شیک و ساده زنانه کدامند؟

لباس های مجلسی زنانه مدلهای متنوعی دارد ولی به دلیل فرهنگ جامعه ایرانی، پرطرفدارترین مدل لباس مجلسی زنانه در ایران از نوع لباس های پوشیده است. از طرفی در سالهای اخیر مدلهای با دامن کوتاه و حتی سرهمی و اورال نیز در زمره لباس های مدل مجلسی قرار گرفته اند مورد استقبال  زنان شیک پوش قرار هستند. در ادامه این مقاله در سایت صنم گالری به چند مدل ساده می پردازیم.

مدل لباس مجلسی بلند

این مدل از لباس های مجلسی  شیک زنانه خود به دو دسته  تقسیم بندی می شوند، یکی مدلهایی که پوشیده هستند و دیگری اینکه قسمت سینه در این مدل لباس های مجلسی زنانه پوشیدگی کمتری دارند.

 

 

مدل پیراهن مجلسی ساده و شیک زنانه

مدل پیراهن مجلسی هم دو مدل دارد. یک مدل که کاملا ساده است قسمت آستین ندارد و بلند و ساده است و معمولا یا طرح و نقش ندارد یا خیلی کم روی آن کار شده است.

مدل دیگر از پیراهن مجلسی زنانه که آستین دارد و معمولا فقط تا بالای قوزک پا را می پوشانند و راحتی بیشتری هم دارند.

 

مدل اورال، سرهمی و تونیک مجلسی

مدلهای جدیدتر لباس های مجلسی را در دسته بندی مدلهای اورال و سرهمی و حتی تونیک هم می توان مشاهده کرد. این مدلها از لباس مجلسی هم مناسب برای مجالس رسمی هستند و راحتی و آزادی بیشتری دارند. به همین دلیل مورد استقبال بانوان قرار میگیرند.

در ادامه چند نکته را بررسی می کنیم که چالش چاق تر نشان دادن شما را موقع پوشیدن لباس مجلسی حل می کند.

 

لباسی مجلسی بپوشید که کاملا اندازه شما باشد

یکی از ساده ترین راه های لاغر تر به نظر رسیدن ، انتخاب مدلی از لباس مجلسی است که کاملا اندازه شما باشد. در هنگام انتخاب لباس مجلسی ، سراغ لباس های تنگ و یا گشاد نروید. این مدل لباس ها شما را چاق تر نشان خواهند داد. پوشیدن لباس های تنگ علاوه بر اینکه تحرک شما را محدود و عذاب آور خواهد کرد ، چین و چروک های زشتی را در قسمت های چاق بدن شما ایجاد می کند. همیشه لباس هایی بپوشید که اندازه شما باشند.

 

لباس یقه هفت بپوشید

لباس های مجلسی و یا پیراهن هایی که یقه آنها به شکل V است و یا اصطلاحا یقه هفتی هستند ، هوشمندانه ترین انتخاب برای زنان کوتاه قد هستند. چرا که بلندتر و باریکتر به نظر خواهند رسید. مدل لباس مجلسی های یقه هفت ، نگاهها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف می کنند و باعث می شوند که قسمت های پایین بدن شما که معمولا چاق تر است ، از نظر ها پنهان بماند. به طور ناخودآگاه این مدل لباس های مجلسی شما را قد بلند تر نیز نشان می دهند. برای کامل تر کردن این ترکیب می توانید از لباس هایی استفاده کنید که خطوط عمودی دارند و همچنین از گردنبند برای تزئین و جلب نظر بیشتر استفاده کنید.

 

دامن های بالای زانو بپوشید

راه دیگر برای اینکه قد بلندتر به نظر برسید ، پوشیدن دامن کوتاه است. خصوصا اگر از دامن های A شکل استفاده کنید. پوشیدن این مدل لباس ها باعث می شود که نگاه ها بیشتر به پاهای شما جلب شود و به طور ناخودآگاه ، قدبلند تر به نظر خواهید رسید. البته فراموش نکنید که دامن شما نباید در حد مینی ژوپ باشد. همچنید از پوشیدن دامن هایی که تا ساق پا و یا تا مچ پا هستند ، خود داری کنید.

راز چهارم در انتخاب لباس مجلسی: لباس های با خطوط و طرح های عمودی بر تن کنید

اگر قدبلندتر به نظر برسید ، شما را لاغر تر خواهند دید. استفاده از طرح ها و خطوط عمودی کمک می کند که بلندتر و باریکتر دیده شوید. خطوط عمودی چشم ها را به بالا و پایین خواهند کشید و نا خود آگاه شما را کشیده تر نشان خواهند داد.

 

کفش پاشنه بلند بپوشید

یک جفت کفش پاشنه بند ، پاهای شما را کشیده تر نشان خواهد داد. لازم نیست کفش هایی که پاشنه های خیلی بلند دارند را انتخاب کنید. حتی اگر چند سانتی متر پاشنه داشته باشد ، شما را لاغر تر و قدبلند تر نشان می دند. سعی کنید پاشنه های زیر 8 سانتی متر را انتخاب کنید تا شیک پوش تر به نظر برسید.

ترفندهای فوق در انتخاب مدل لباس مجلسی ، به شما کمک خواهند کرد که لاغر تر و قد بلند تر به نظر برسید. قبل از رفتن به مهمانی بعدی اگر احساس کردید زیادی چاق شده اید ، قبل از انتخاب مدل لباس مجلسی خود ، این ترفند ها را بخوانید.

 

پوشاک صنم

دیدگاهتان را بنویسید