سبد خرید
0

سایز بزرگ ۴۴ به بالا

نمایش 1–20 از 21 نتیجه

لباس سایز بزرگ زنانه یکی از نیازهای اصلی خانم هایی است که اندام درشت تری نسبت به سایر بانوان دارند. این لباس ها با طراحی مدرن و سایزهای متنوع می توانند بهترین انتخاب برای بانوان درشت اندام و خوش سلیقه باشند.

در سالهای پیش خانم های چاق و درشت انتخاب محدودتر برای انتخاب لباس داشتند اما امروزه  برخی از افراد معروف نیز چاق هستند. با توجه به این موضوع طراحان لباس به فکر آماده سازی لباس های شیک افتادند تا نیاز این خانم ها را نیز برطرف کنند.

در این مقاله تصمیم داریم در حیطه لباس مناسب برای خانم های درشت اندام سخن بگوییم. اگر شما نیز جز افراد درشت هیکل هستید و به دنبال لباس شیک و مناسب هستید بهتر است تا آخر این راهنما همراه ما باشید.

آشنایی مختصر با لباس های سایز بزرگ زنانه

به صورت کلی منظور از لباس سایز بزرگ زنانه، لباس هایی هستند که در طراحی آنها به اندازه دور سینه، دور کمر و دور باسن کمتر دقت می شود. در لباس سایز بزرگ زنانه فیت بودن معیار اصلی در دوخت نیست و سعی می شود به صورت آزادتر دوخته شوند.  خرید این لباس ها باید از فروشگاه هایی انجام شود که از نظر جنس و مدل در سطح معقولی قرار دارند.

لباس شیک زنانه برای زنان درشت اندام

لباس شیک زنانه برای زنان درشت اندام

بررسی لباس سایز بزرگ زنانه

بررسی سایز لباس پیش از خرید از معیارهای مهم خرید لباس سایز بزرگ زنانه است که باید آن را مدنظر قرار دهید. دنیای سایزبندی بسیار گسترده است و لباس ها با توجه به برند و طراح ممکن است اندازه ای متفاوت داشته باشند. ممکن است در یک برند لباس مدنظر برای شما از نظر سایز مناسب باشد ولی در برند دیگر این گونه نباشد. در سایزبندی های لباس گاهی از حرف انگلیسی و در برخی مواقع از اعداد استفاده می شود. اغلب لباس های سایز بزرگ از سایز ۴۴ به بالا است . لباس سایز بزرگ زنانه حروف انگلیسی نیز ایکس لارج، دو ایکس لارج و غیره است.

آشنایی با انواع فرم بدن برای انتخاب لباس سایز بزرگ زنانه

شناخت فرم بدن پیش از انتخاب لباس سایز بزرگ زنانه یکی از نیازهایی است که باید خانم های درشت اندام از آن مطلع شوند. در دنیای مد و زیبایی چند نوع شکل بدن وجود دارد که از آن می توانیم به مدل سیبی، گلابی، مستطیلی، مثلثی و ساعت شنی اشاره کنیم.

لباس رنگ تیره برای خانم های درشت

لباس رنگ تیره برای خانم های درشت

آشنایی با انواع لباس سایز بزرگ زنانه از 44 تا 56

لباس سایز بزرگ زنانه متنوع هستند که در زیر تصمیم داریم به بررسی سایز 44 تا 56 بپردازیم.لباس سایز بزرگ زنانه ۴۴ یکی از لباس های مخصوص خانم های چاق است. دور سینه در این سایز از ۹۸ تا ۱۰۱ سانتی متر است. دور باسن در محدوده ۱۰۵ تا ۱۰۸ سانتی متر قرار دارد. دور کمر در سایز ۴۴ در محدوده ۸۱ تا ۸۴ سانتی متر است.

از دیگر سایزهای لباس بزرگ زنانه، ۴۶ است. دور سینه در این سایز از ۱۰۲ تا ۱۰۵ سانتی متر است. دور باسن و دور کمر نیز در محدوده ۱۰۹ تا ۱۱۲ سانتی متر و ۸۵ تا ۸۸ سانتی متر قرار دارد.سومین سایز مطرح در لباس های سایز بزرگ، ۴۸ است. دور سینه در این سایز ۱۰۶ تا ۱۱۰ سانتی متر است. دور باسن و دور کمر در این سایز نیز در محدوده ۱۱۳ تا ۱۱۶ سانتی متر و  ۸۹ تا ۹۲ سانتی متر قرار دارد.

دیگر سایز بزرگ لباس زنانه ۵۰ است. دور سینه، دور باسن و دور کمر نیز در این سایز در محدوده ای خاص قرار دارد. دور سینه در محدوده ۱۱۰ تا ۱۱۳ سانتی متر، دور باسن ۱۱۷ تا ۱۲۱ و دور کمر نیز در رنج ۹۳ تا ۹۶ سانتی متر است.

لباس های شیک و منحصر به فرد برای خانم های چاق

لباس های شیک و منحصر به فرد برای خانم های چاق

دیگر سایز لباس بزرگ زنانه ۵۲ است. دور سینه، دور کمر و دور باسن در این سایز نیز در محدوده ای مشخص قرار دارد. دور سینه در محدوده ۱۱۴ تا ۱۱۹، دور باسن در محدوده  ۱۱۲ تا ۱۲۷ و دور کمر نیز در رنج ۹۷ تا ۱۰۲ است.سایز دیگر لباس بزرگ زنانه ۵۴ است، دور سینه در رنج ۱۲۰ تا ۱۲۵ سانتی متر، دور باسن نیز در محدوده ۱۲۸ تا ۱۳۳ سانتی متر و دور کمر نیز در محدوده ۱۰۳ تا ۱۰۸ سانتی متر است.

آشنایی با لباس سایز بزرگ زنانه از 56 تا 70

در زیر قصد داریم لباس سایز بزرگ زنانه 56 تا 70 را بررسی کنیم. اگر شما نیز در پی بررسی اندازه دور سینه، باسن و کمر هستید متن زیر را مطالعه کنید.دیگر لباس سایز بزرگ زنانه، ۵۶ است. دور سینه، دور باسن و دور کمر نیز در محدوده خاص قرار دارد. دور سینه در رنج ۱۲۶ تا ۱۳۱، دور باسن در رنج ۱۳۴ تا ۱۳۹ و دور کمر نیز در اندازه  ۱۰۹‌تا ۱۱۴ قرار دارد.

اگر شما متوجه شده اید که سایز لباس شما ۵۸ است باید اندازه های دور سینه، دور باسن و دور کمر را مانند سایزهای قبل در نظر بگیرید.  دور سینه در این سایز ۱۳۲‌تا ۱۳۷، دور باسن ۱۴۰‌تا ۱۴۵ و دور کمر نیز در محدوده ۱۱۵‌تا ۱۲۰ قرار دارد.

لباس های جذاب برای خانم های چاق

لباس های جذاب برای خانم های چاق

دیگر سایز مطرح لباس بزرگ زنانه ۶۰ است که سایز دور سینه در این سایز ۱۳۸ تا ۱۴۲، دور باسن و دور کمر نیز در در رنج ۱۴۶ تا ۱۵۱ و ۱۲۱ تا ۱۲۶ قرار دارد.

 لباس سایز بزرگ زنانه دیگر در اندازه 62 است که دور سینه در رنج ۱۴۳ تا ۱۴۸ سانتی متر است. دور باسن در سایز ۶۲‌در محدوده ۱۵۲ تا  ۱۵۷ و دور کمر نیز در محدوده ۱۵۲ تا ۱۵۷ قرار دارد.

۶۴ از دیگر سایزهای لباس بزرگ است که دور سینه، باسن و کمر نیز در این سایز در محدوده خاصی قرار دارد. دور سینه در این سایز۱۴۹ تا ۱۵۴، دور باسن  ۱۵۸ تا ۱۶۳ و دور کمر نیز در محدوده ۱۳۳‌تا ۱۳۷ است.

۶۶ از دیگر سایزهای بزرگ است که در آن دور سینه ۱۵۵ تا ۱۶۰، دور باسن نیز در محدوده ۱۶۴ تا ۱۶۹ و دور کمر نیز در محدوده ۱۳۸ تا ۱۴۳ قرار داد.

۶۸ دیگر سایز لباس بزرگ است که سه اندازه دور سینه، دور باسن و دور کمر بدین شرح است. دور سینه در محدوده  ۱۶۱ تا ۱۶۶، دور باسن ۱۷۰ تا ۱۷۵ و دور کمر نیز در رنج ۱۴۴ تا ۱۴۹ سانتی متر است.

۷۰ یکی دیگر از سایزهای لباس بزرگ است. سه اندازه دور سینه، دور باسن و دور کمر نیز بدین شرح است. دور سینه در محدوده ۱۶۷ تا ۱۷۲، دور باسن  ۱۷۶‌تا ۱۸۱ و دور کمر نیز در رنج ۱۵۰ تا ۱۵۵ قرار دارد.

ظاهری شیک و منحصر به فرد با لباس رنگ سورمه ای

ظاهری شیک و منحصر به فرد با لباس رنگ سورمه ای

نکات مهم در خرید لباس سایز بزرگ زنانه

هنگام خرید لباس سایز بزرگ زنانه باید یکسری نکات را مد نظر قرار دهید که در زیر قصد داریم به آنها اشاره کنیم.

از نکات مهم در انتخاب لباس زنانه بزرگ شناخت فرم بدن پیش از خرید است. برخی خانم ها در قسمت میانی بدن چاق هستند و برخی در قسمت پایین تنه و هنگام انتخاب لباس باید به این موضوع دقت کنید.

درست است که انتخاب رنگ مشکی یک انتخاب ایده آل برای لباس سایز بزرگ است اما نباید تمامی انتخاب های شما این رنگ باشد. خانم های درشت هیکل نیز به راحتی می توانند سراغ لباس های سایز بزرگ تناژ رنگ تیره مانند سورمه ای و دیگر رنگ ها بروند.

در خرید لباس سایز بزرگ زنانه به صورت اینترنتی باید دقت بیشتری به خرج دهید و خرید خود را از فروشگاه های معتبر انجام دهید. سعی کنید خرید خود از فروشگاه هایی انجام دهید که سایزهای بزرگ مورد نظر شما را داشته باشند.

آیا امکان خرید لباس سایز بزرگ زنانه بر اساس مد و زیبایی وجود دارد؟

خرید لباس سایز بزرگ زنانه بر اساس مد برای برخی خانم ها مهم است. جالب است بدانید لباس برندهای معروف اغلب متناسب با افراد لاغر یا متناسب تهیه می شود اما گاهی برخی برندها نیز اقدام به تولید لباس سایزبزرگ می کنند. خانم ها بهتر است هنگام انتخاب لباس سایز بزرگ، بیشتر زیبایی را ملاک انتخاب قرار دهند.

به طور مثال هنگام خرید لباس سایز بزرگ زنانه نباید رنگ سال ملاک انتخاب شما باشد و معیارهای اصلی خرید شما زیباتر شدن و جنس عالی محصول باشد.  چنانچه شما جز افرادی هستید که در قسمت هایی از بدن چاق هستند بهتر است لباس هایی را انتخاب کنید که در آن قسمت از رنگ های تیره استفاده شده است.

ظاهری زیبا با انتخاب لباس مناسب

ظاهری زیبا با انتخاب لباس مناسب

اصول مهم در انتخاب لباس سایز بزرگ زنانه

در خرید لباس سایز بزرگ زنانه باید یک سری اصول را مد نظر قرار دهید که در زیر به آنها اشاره کنیم.

  • استفاده از لباس زیر محکم و مقاوم در زیر لباس که بتواند بدن را لاغرتر نشان دهد یکی از اصولی است که می توانید برای زیباتر شدن اندام خود به کار بگیرید.
  • از دیگر لوازمی که می توانید برای باریک نشان دادن کمر از آن استفاده کنید، کمربند است.
  • استفاده از لباس هایی با پایین تنه پلیسه باعث می شود پاها لاغرتر و خوش فرم تر نشان داده شوند.
  • استفاده از لباس آستین کیمونو برای خانم های درشت اندام باعث می شود بازوها لاغرتر نشان داده شوند.
  • افراد درشت اندام بهتر است از شلوار استفاده کنند تا قد آنها بلندتر نشان داده شود.
  • استفاده از لباس های یقه هفت برای افراد چاق کمک می کند گردن این افراد بلندتر و زیباتر نشان داده شود.
  • لباس هایی با کمر پهن گزینه ای مناسب برای افراد درشت هیکل هستند.

با انتخاب اکسسوری جذاب لباس های تیره خود را جذاب کنید

لباس سایز بزرگ زنانه نیاز به اکسسوری جذاب دارد تا زیبایی آن افزون شود. از آنجا که خانم های درشت اندام مجبور هستند لباس های تیره را انتخاب کنند بهتر است به معجزه اکسسوری ها اعتقاد پیدا کنند.  به کار گیری گردنبندهای روشن می تواند شما را جذاب تر نشان دهد و اگر شما نیز جز افرادی هستید که گردن بلندی دارید می توانید از دستمال گردن هایی با رنگ شاد و زیبا استفاده کنید.

استفاده از اکسسوری ها نباید به گونه ای باشد که شما را چاق تر نشان دهد. به طور مثال استفاده از گردنبند بلند برای افرادی که شکم بزرگ دارند گزینه ای مناسب نیست.

بازیگران مشهور چاق با لباس زیبا و مناسب

بازیگران مشهور چاق با لباس زیبا و مناسب

 

نتیجه گیری

انتخاب لباس سایز بزرگ زنانه یکی از دغدغه هایی است که بانوان چاق با آن مواجه هستند. در خرید لباس زنانه باید یک سری نکات را مد نظر قرار دهید. از مواردی که باید در انتخاب لباس به آن دقت کنید شناخت فرم بدن، دقت بیشتر در انتخاب لباس و پوشیدن رنگ های متنوع تیره است. استفاده از اکسسوری های رنگ روشن روی لباس های تیره می تواند جذابیت شما را بیشتر کند.