سبد خرید
0

بادی زنانه و دخترانه

نمایش دادن همه 11 نتیجه

لباس بادی زنانه و دخترانه

بادی زنانه نمونه‌ای از لباس‌های مطرح هستند که کاربرد فراوانی در ساخت استایل دارند. نمونه‌های متنوعی از این محصول توسط طراحان و خیاطان ایجاد و دوخته شده است. در بسیاری از لباس فروشی‌های زنانه می‌توانیم نمونه‌های مختلفی از لباس بادی زنانه و دخترانه را مشاهده و خریداری کنیم. توجه داشته باشید، این محصولات را تنها بانوان مورد‌استفاده قرار می‌دهند. به دلیل نوع برش، پارچه استفاده شده در لباس بادی زنانه و آناتومی بدن بانوان معمولا نمی‌توانیم این لباس‌ها را برای آقایان طراحی کنیم. در این متن در خصوص خرید اینترنتی لباس بادی زنانه و انواع آن صحبت خواهیم نمود و اطلاعات دقیقی را نیز عنوان می‌کنیم.

بادی و انواع آن

بادی و انواع آن

بادی، پوششی مناسب و ایده‌آل برای شما

گاهی ممکن است نوع لباسی که به تن می‌کنید، نیازمند انواع این محصول باشد. این نمونه لباس‌ها دارای کاربرد فراوانی هستند. دلیل این مورد را می‌توانیم در زمینه نوع پوشش‌دهی بادی‌ها و کاربرد متنوع آن‌ها مشاهده نماییم. معمولا افرادی که از انواع این محصول استفاده می‌کنند، در ابتدا اذیت هستند و به سرعت برای درآوردن بادی اقدام می‌کنند. این مورد در حالی است که بعد از عادت کردن به این نمونه لباس‌ها، می‌توانیم عنوان کنیم که همواره به دنبال خرید این محصول خواهید بود. بعد از عادت کردن به این نمونه پوشش، راحتی نوع پارچه این محصول، نوع دوخت و ایجاد استایل مد‌نظر برای شما، سبب می‌شود تا به یکی از طرفداران این لباس تبدیل شوید.

نکته اصلی که پیش می‌آید این است که آیا به این محصول نیازمند هستیم؟ این محصول چیست و کاربرد‌های متنوع آن کدامند؟ در زمان خرید بهترین نمونه این محصول باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ آیا خرید اینترنتی این محصول امکان پذیر است؟ این‌ها تنها سوالات محدودی است که در این زمینه به آن‌ها خواهید اندیشید.

انواع بادی موجود در بازار

انواع بادی موجود در بازار

بادی چیست؟

بادی‌ها نوعی لباس و نوعی پوشش یکپارچه است که از گردن تا کشاله‌های ران شما را می‌پوشاند. همچنین می‌توانیم این نمونه لباس‌ها را به مایو تشبیه کنیم، اما معمولا مایو‌ها جنس‌های متفاوت ترین نسبت به بادی دارند. این نمونه محصولات، زیر شلوار، دامن و … قرار میگیرند و شما می‌توانید به عنوان گن نیز از این محصولات استفاده کنید. در‌نظر داشته باشید این نمونه کالا، گن نیست و تنها میزان کمی از بدن شما را فرم خواهد داد. این محصولات را معمولا از پارچه‌های کشی مانند نخ، کتان، گیپور کش، دانتل، تور و یا ساتن و … تهیه می‌کنند. انواع مختلفی از این محصول به واسطه جنس به کار رفته، تولید می‌شوند. طراحی و فراگیری این طرح برای اولین بار در آمریکا و در سال 1950 صورت گرفت. در این حالت بانوان مشکلات متنوع پوششی خود را رفع می‌کردند. شما نیز می‌توانید با خرید این محصول، استایل مورد‌نظر خود را ایجاد نمایید و زیبایی استایل خود را هزار برابر کنید.

کاربرد‌های متنوع بادی کدامند؟

کاربرد‌ها تنها دلیلی هستند که شما می‌توانید با در‌نظر داشتن آن‌ها برای خرید و یا عدم خرید این محصولات اقدام نمایید. از کاربرد‌های این نمونه لباس می‌توانیم با‌توجه به نوع دوخت، داشتن یقه یا نداشتن آن، داشتن آستین و یا نداشتن آن و … به موارد متعددی اشاره کنیم. برای نمونه در‌نظر داشته باشید که قصد دارید به یک مهمانی مجلل بروید، شما در این مهمانی کمی غریبه هستید، در این حالت لباس پوشیده اما زیبا و شیکی را انتخاب خواهید نمود. بادی ‌های آستین‌دار و یقه‌اسکی برای فصل پاییز و زمستان مناسب خواهند بود. برخی از این محصولات که طوری هستند و از گیپور تهیه شده‌اند، مخصوص پوشش زیر لباس‌های مجلسی‌اند. با در‌نظر داشتن نوع استایل خود و نوع لباس خود، می‌توانید برای خرید انواع این محصول با کاربرد‌های متنوع اقدام نمایید.

کاربرد انواع بادی

کاربرد انواع بادی

انواع متنوع این محصول کدامند؟

بادی‌ها دارای تنوع‌های بیشماری هستند و این تنوع‌ها بر اساس نوع دوخت، طراحی، جنس پارچه و موارد متعدد دیگری ایجاد شده است. از انواع این محصول که در بازار نیز موجود است و می‌توانید برای خرید آنها اقدام نمایید، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. بادی ‌های یقه‌اسکی
 2. بادی ‌های آستین حلقه ای
 3. بادی ‌های خز‌دار
 4. بادی ‌های فانتزی
 5. بادی ‌های مجلسی
 6. بادی‌ های معمولی آستین‌دار و یقه‌دار
 7. بادی اسپرت دخترانه

با در‌نظر داشتن نیاز خود، با‌توجه به بودجه و هزینه قابل پرداخت برای خرید این محصول می‌توانید انواع این محصول را تهیه نمایید. همچنین می‌توانید روش خرید اینترنتی این محصول را تجربه نمایید و از سایت صنم گالری برای خرید اقدام کنید.

انواع اندام

 • سیب: در این نوع اندام، عرض شانه‌ها، باسن و کمر تقریباً برابر است و شکم کمی برآمده است.
 • مستطیل: در این نوع اندام، عرض شانه‌ها، باسن و کمر تقریباً برابر است و انحنای کمی در بدن وجود ندارد.
 • ساعت شنی: در این نوع اندام، عرض باسن و سینه تقریباً برابر است و کمر باریک‌تر است.
 • گلابی: در این نوع اندام، باسن و ران‌ها پهن‌تر از شانه‌ها هستند و کمر باریک است.
 • مثلث: در این نوع اندام، شانه‌ها پهن‌تر از باسن و ران‌ها هستند و کمر باریک است.

لباس بادی مناسب برای هر اندام

 • سیب: لباس هایی که در قسمت بالاتنه و شکم جمع و جور می‌شوند و در قسمت پایین تنه آزادتر هستند، برای این نوع اندام مناسب هستند.
 • مستطیل: بادی‌هایی که در قسمت کمر برش دارند و یا دارای جزئیات در قسمت بالاتنه هستند، برای این نوع اندام مناسب هستند.
 • ساعت شنی: تقریباً هر نوع لباس بادی برای این نوع اندام مناسب است.
 • گلابی: لباس بادی‌هایی که در قسمت بالاتنه جزئیات دارند و در قسمت پایین تنه ساده هستند، برای این نوع اندام مناسب هستند.
 • مثلث: بادی‌هایی که در قسمت پایین تنه جزئیات دارند و در قسمت بالاتنه ساده هستند، برای این نوع اندام مناسب هستند.

بادی دخترانه اسپرت

بادی دخترانه اسپرت یه لباس فوق العاده برای استایل های روزمره و ورزشی هست. تنوع زیادی در طرح و جنس این نوع بادی ها وجود داره که انتخاب رو برای شما سخت تر می کنه.

نکاتی که قبل از خرید بادی اسپرت باید در نظر بگیرید:

مناسبت: برای چه مناسبتی می خواید بادی رو بپوشید؟ باشگاه، پیاده روی، یا یه استایل روزمره؟
جنس: جنس بادی خیلی مهمه. باید جنسی رو انتخاب کنید که هم راحت باشه و هم به پوستتون آسیب نرسونه.
مدل: مدل های مختلفی از بادی اسپرت وجود داره. بادی آستین دار، بادی بدون آستین، بادی یقه گرد، بادی یقه هفت و…
رنگ: رنگ های متنوعی از بادی اسپرت در بازار موجوده. می تونید رنگی رو انتخاب کنید که با بقیه لباس هاتون ست بشه.
قیمت: قیمت بادی های اسپرت با توجه به جنس، برند و مدلشون متفاوته.
چند مدل از بادی های اسپرت پرطرفدار:

بادی یقه گرد آستین کوتاه: این مدل بادی برای باشگاه و فعالیت های ورزشی خیلی مناسبه.
بادی یقه هفت آستین بلند: این مدل بادی برای استایل های روزمره و غیر رسمی خیلی شیکه.
بادی بدون آستین: این مدل بادی برای روزهای گرم تابستان عالیه.
بادی رکابی: این مدل بادی برای خانم های ورزشکار خیلی مناسبه.
نکاتی برای ست کردن بادی اسپرت:

می تونید بادی اسپرت رو با شلوار جین، شلوار اسلش، شورت و یا دامن ست کنید.
برای یه استایل اسپرت، می تونید از کتونی یا اسنیکرز استفاده کنید.
برای یه استایل نیمه رسمی، می تونید از صندل یا کفش پاشنه بلند استفاده کنید.
می تونید از اکسسوری هایی مثل کمربند، گردنبند و دستبند برای زیباتر شدن استایلتون استفاده کنید.

بهترین نمونه لباس بادی کدامند و چه ویژگی‌هایی دارند؟

ممکن است در زمان خرید بادی، به دنبال ویژگی‌های برتر این محصول باشید. یکی از این محصول ممکن است با‌توجه به نوع پارچه و نوع دوخت، ویژگی مختلفی نسبت به نمونه‌های دیگر داشته باشد. از ویژگی‌های بهترین نمونه بادی ‌های موجود در بازار می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. جنس پارچه باید کشسانی مناسبی داشته باشد.
 2. دکمه‌ها و اتصالات باید محکم باشند.
 3. دوخت این محصول به دلیل نمایان شدن باید تمیز و مرتب باشد.
 4. اندازه باید فیت و بر اساس الگو‌های اندازه‌گیری و سایز تعریف شده باشد.
 5. دارای قیمت مقرون به صرفه باشد.

با در‌نظر داشتن این موارد و موارد دیگر که ممکن است برای شما مهم باشد، می‌توانید برای خرید این محصول اقدام نمایید.

خرید بادی

خرید بادی

در زمان خرید بادی باید به چه نکاتی دقت نمایید؟

در زمان خرید بادی با تنوع بسیار زیاد بهتر است معیار‌های خود را در‌نظر داشته باشید. در این حالت قطعا می‌توانید بهترین نمونه محصول را تهیه نمایید. از مهم‌ترین نکات باید به کیفیت محصول اشاره کنیم. کیفیت محصول به عبارتی کیفیت پارچه، کیفیت نخ مورد‌استفاده و … است. همچنین نه تنها کیفیت، بلکه زیبایی محصول نیز از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود. از معیار‌های قابل توجه دیگر می‌توانیم به برند تولید کننده اشاره کنیم. برند‌های متنوعی در دنیا تولید کننده انواع این محصول هستند شما با در‌نظر داشتن نیاز خود و بعد از بررسی‌های لازم، می‌توانید بهترین نمونه این محصول را تهیه نمایید. همچنین در زمان خرید باید به سایز نیز دقت نمایید. سایز در زمان خرید این محصول مهم است چون این محصول باید به بدن شما بچسبد و گشاد بودن این محصول سبب باز شدن دکمه‌ها و یا تنگ بودن آن سبب اذیت شما خواهد بود.

خرید اینترنتی بادی زنانه و بررسی قیمت

در زمان خرید بادی زنانه آن‌ هم به صورت خرید اینترنتی بهتر است ملاک خود را بر روی قیمت قرار دهید. به عبارتی ابتدا قیمت را با کیفیت و … بررسی نمایید. قطعا در این حالت بهترین نمونه این محصول را انتخاب و خریداری خواهید نمود. همچنین در‌نظر داشته باشید که خرید اینترنتی بادی زنانه به شما این امکان را می‌دهد که شما بتوانید سایت‌های متنوع را بررسی کنید و بهترین و عالی ترین قیمت را از میان نمونه کالا‌‌ها انتخاب کنید. در زمان خرید بهتر است بدانید که باید از بهترین نمونه سایت‌ها برای خرید اقدام کنید. این نمونه سایت‌ها دارای بهترین نمونه این محصول هستند و با قیمتی عالی این نمونه محصولات را در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین توجه داشته باشید که در زمان خرید، ابتدا اطلاعات و نظرات کاربران را مطالعه نمایید و سپس برای خرید اقدام کنید.

خرید اینترنتی بادی

خرید اینترنتی بادی

کلام نهایی و نتیجه گیری

با‌توجه به مواردی که در زمینه خرید لباس بادی زنانه عنوان نمودیم، قطعا می‌توانید بهترین نمونه این محصول را تهیه کنید. همچنین به قیمت، زیبایی، کیفیت و کارایی محصول توجه داشته باشید. نه تنها این موارد بلکه بهتر است برند و … را نیز در زمان خرید در‌نظر داشته باشید. در این حالت بهترین نمونه محصول را به روش خرید اینترنتی و خرید حضوری خریداری خواهید نمود و با انواع لباس‌ها مانند دامن، شلوار و … آن را استفاده خواهید کرد. در‌نظر داشته باشید انواع این محصول موجود در سایت‌های متنوع را بررسی کنید و در نهایت محصول مورد‌نظر خود را از میان نمونه‌های متنوع موجود تهیه نمایید.