سبد خرید
0

تونیک و پیراهن

نمایش 1–20 از 27 نتیجه

تونیک و پیراهن، لباس زنانه مطرح و پر کاربرد

تونیک و پیراهن، دو نمونه از لباس­های مطرح زنانه ­ای هستند که هر بانویی از آن تعداد زیادی را دارد. هر کدام از این دو لباس زنانه مخصوص مهمانی خاص است. شما می­توانید در خانه و در مهمانی­ های متنوع با توجه به نوع پارچه استفاده شده برای دوخت و با توجه به مدل دوخته شده آن، از آنها استفاده نمایید. قیمت این محصولات نیز دارای تنوع زیادی است و برندهای متنوعی برای تولید این محصول اقدام می­کنند. این نمونه محصولات همچنین از روش خرید اینترنتی نیز قابل تهیه و خریداری شدن هستند. در این متن همه آنچه که باید در خصوص خرید بهترین تونیک و پیراهن بدانید را عنوان خواهیم نمود و خرید و قیمت این محصولات را نیز مورد بررسی قرار می­دهیم.

تونیک و پیراهن زنانه

تونیک و پیراهن زنانه

تفاوت عمده میان تونیک و پیراهن در چیست؟

معمولا تونیک ها را با نام شومیزهای بلند نیز می­شناسیم، اما در حالت عادی به تمامی لباس های زنانه­ای که تا خط باسن دارای قد هستند، تونیک گفته می­شود. این در حالی است که به لباس­های بلند و دارای دامن که هیچ گونه شلواری در آن ها دیده نمی­شود، پیراهن گفته می­شود. تونیک و پیراهن تنها در این زمینه با یکدیگر متفاوت هستند. البته باید در نظر داشته باشید که تنوع لباس زنانه آنچنان زیاد است و طراحان روز به روز بر این تنوع می­افزایند، که شما نمی­توانید این دو نمونه را از یکدیگر تمیز دهید. در نظر داشته باشید که هر کدام دارای نمونه محصولات متنوعی در تقسیم‌بندی خود نیز هستند. با در نظر داشتن این موارد می­توانید برای خرید تونیک و پیراهن اقدام نمایید.

انواع پیراهن زنانه موجود در بازار

از انواع پیراهن زنانه موجود در بازار می­توانیم به چند گروه زیر که از باقی موارد مهم‌تر هستند، اشاره نماییم:

 1. پیراهن مجلسی
 2. پیراهن ساحلی
 3. پیراهن حاملگی
 4. پیراهن مناسب منزل
 5. پیراهن خواب

با در نظر داشتن نیاز خود و با‌توجه به مکان مورد‌‌استفاده می­توانید پیراهن­های متنوعی را به عنوان لباس زنانه تهیه و مورد‌استفاده قرار دهید. در نظر داشته باشید هر گروه، خود به تنهایی دارای تعداد زیادی نمونه پیراهن است. برای مثال پیراهن­های مجلسی به عروسکی، ماکسی و … تقسیم‌بندی خواهند شد.

تونیک ها و انواع آن

تونیک ها و انواع آن

انواع تونیک موجود در بازار

تونیک­ها نیز دارای نمونه های مختلفی مانند تونیک ورزشی، تونیک مهمانی و یا شومیزهای مجلسی و … است. این نمونه محصولات دارای آستین‌های بلندی هستند و معمولا قد لباس هم بلند است، به همین دلیل افرادی که در استفاده از انواع لباس‌ها حساس هستند، چند نمونه از این محصول را در کمد لباس خود دارند. شما با‌توجه به مهمانی که دعوت شده اید و یا با‌توجه به نوع استفاده خود می­توانید برای خرید تونیک و پیراهن مورد‌نظر خود اقدام نمایید. همچنین می­توانید در صورت لزوم برای خرید اینترنتی این نمونه لباس زنانه نیز از طریق سایت­های معتبر و برندهای مطرح اقدام نمایید.

مزیت­های استفاده از تونیک و پیراهن

همانطور که عنوان نمودیم، تونیک و پیراهن را می­توانیم به عنوان نمونه­ ای از لباس زنانه معرفی نماییم که این نمونه لباس­ها، طرفداران بسیار زیادی در بین بانوان دارند. دلیل این طرفداری بیش از اندازه بانوان در دنیا از این لباس­ها را می­توانیم در مزیت­های ین پوشش مشاهده کنیم. از مزیت­های متنوع این محصولات می­توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. آسانی و راحتی استفاده از این لباس­ها
 2. ایجاد نمودن زیبای هر‌چه بیشتر برای شما
 3. امکان ست‌ نمودن این لباس ها با لباس­های دیگر
 4. کاربردی بودن این لباس ها
 5. پوشیده بودن لباس برای استفاده در مهمانی­های مختلف

با در نظر داشتن این مزیت­ها می­توانیم عنوان کنیم که شما نیز باید دارای انواع تونیک و پیراهن در کمد‌تان باشید.

خرید تونیک و پیراهن به صورت اینترنتی

خرید تونیک و پیراهن به صورت اینترنتی

ست نمودن تونیک و پیراهن با انواع اکسسوری ها

در نظر داشته باشید اگر تونیک و پیراهن تهیه می­کنید اما اکسسوری مناسب را با آن ها ست نکنید، استایل شما زیبایی خود را از دست خواهد داد و جلوه مد‌نظر را در نوع پوشش خود مشاهده نخواهید نمود. برای ست نمودن بهتر است ابتدا بدانید که لباس شما چه نوع لباسی است. برای مثال در زمان ست نمودن پیراهن شب نمی­توانید از گردنبند­های رو مانتویی استفاده نمایید، در این حالت بهترین گزینه موجود، سرویس طلای زیبا اما در عین‌حال ساده است. همچنین برای انواع تونیک­ها بهتر است اکسسوری­هایی مانند ساعت، دستبند، گوشواره و … را مورد‌‌استفاده قرار دهید. در زمان ست نمودن اکسسوری­ها با تونیک و پیراهن بهتر است همه زیورآلات شما و اکسسوری­های مورد‌استفاده با یکدیگر همخوانی داشته باشد.

در چه مهمانی­هایی تونیک و یا پیراهن به تن کنیم؟

برای آنکه تونیک و پیراهن مورد نظر را تهیه نمایید، بهتر است ابتدا بدانید مهمانی که قصد رفتن به آن را دارید، چه نوع مهمانی است؟ اگر مهمانی دوستانه‌ای دعوت هستید و زیبایی برای شما دارای اهمیت است، بهتر‌است از پیراهن­های عروسکی و زیبا استفاده کنید. اگر قصد ‌دارید در مهمانی مجللی شرکت کنید، بهتر است لباسی ماکسی، پیراهن بلند و … را انتخاب نمایید. در این حالت توجه نمایید که اکسسوری­های لازم را نیز با لباس ست کنید. اگر قصد دارید به یک مهمانی شبانه بروید و تنها قرار است به دور‌هم بنشینید و صحبت کنید، مانند مراسم خواستگاری و … می­توانید از انواع تونیک­های موجود در بازار استفاده نمایید.

قیمت انواع تونیک و پیراهن

قیمت انواع تونیک و پیراهن

دوخت، پارچه و برند لباس

چند نکته مهم در زمان خرید انواع تونیک و پیراهن مانند هر محصول دیگر مهم است. برای مثال می­توانیم به برند و نوع پارچه استفاده شده برای پیراهن و تونیک اشاره کنیم. در کشورهای متنوعی این نمونه محصولات تولید می­شود. گاهی ممکن است خرید پیراهن ساحلی با جنس پارچه نخی مهم باشد. در این حالت باید برند های برتر فروشنده این محصولات را بررسی کنید. بعد از بررسی نوع پارچه، کیفیت برند و نوع دوخت، می­توانید برای خرید نهایی لباس زنانه خود اقدام نمایید. نه تنها این موارد بلکه طرح لباس و همخوانی طرح با اندام شما و … از مهم‌ترین مواردی است که باید در زمان خرید تونیک و پیراهن آنها را بدانید. در این حالت بهترین محصول را تهیه و خریداری خواهید نمود.

قیمت تونیک و پیراهن و موارد وابسته به آن

در زمان خرید انواع تونیک و انواع پیراهن یکی از نکات مهم قیمت این محصولات است. در این حالت شما به دنبال محصولی متناسب با بودجه خود هستید. از مهم‌ترین مواردی که باید در زمان خرید آن را بررسی نمایید نیز همین قیمت محصولات است. از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت تونیک و پیراهن می­توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. نوع پارچه مورد‌استفاده
 2. نوع برش و طرح مد‌نظر
 3. دوخت و مدت‌زمان مورد‌نیاز برای دوخت
 4. برند تولید کننده
 5. نوع تونیک و یا نوع پیراهن
 6. کیفیت نهایی کار

با در نظر‌داشتن این موارد، در خواهید یافت که قیمت محصولات در زمینه‌های متنوع با یکدیگر مختلف است. شما با در نظر‌داشتن بودجه خود می­توانید برای خرید نهایی اقدام نمایید.

جنس و برند لباس زنانه

جنس و برند لباس زنانه

خرید اینترنتی لباس زنانه

برای آن که بتوانید با دسترسی آسان به برند‌های متنوع و بعد از بررسی ویژگی متنوع پیراهن­ها، برای خرید اقدام نمایید، می­توانید خرید اینترنتی لباس‌زنانه را امتحان کنید. خرید اینترنتی انواع تونیک و پیراهن سبب می­شود شما موارد متنوعی را مانند قیمت، کیفیت، رضایت مشتری و … بررسی نمایید و در نهایت برای خرید عالی و با کیفیت اقدام کنید. همچنین مدت زمان خرید برای شما کوتاه‌تر خواهد شد و نتیجه‌ای مطلوب را نیز دریافت خواهید کرد. برای خرید انواع لباس­های زنانه و مردانه مانند انواع تونیک و انواع پیراهن می­توانید به سایت‌های معتبر فعال در این زمینه مراجعه نمایید.